fbpx

O nás

Obchodní aliance a  marketingová agentura

Doba kdy se brýle prodávaly takřka samy je ta tam a optický trh se stal, tak jako většina ostatních, drsným a konkurenčním obchodním prostředím. V takovém prostředí je velmi náročné obstát a vyžaduje to mnoho úsilí a dovedností.

Dobře víme, že optický byznys je náročný zejména po odborné stránce a většina z vás, majitelů a provozovatelů očních optik nejenže není odborníky na marketing, ale nemá na tyto aktivity ani čas ani chuť. To je zcela logické, vaši úlohou je péče o zákazníka se vším co k tomu patří. Vaší doménou jsou oči, brýle, kontaktní čočky, řešení zrakových vad a starost o chod oční optiky.

Naše obchodní aliance je od základu postavena na marketingu a poradenství.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem v oblasti oční optiky a marketingu, dokážeme velmi dobře identifikovat vaše potřeby a služby, které vám poskytujeme jsou pečlivě nastaveny a připraveny pro praxi oční optiky.

Komunita

Od nepaměti lidé tvořili komunity a sdíleli potřebu komunikace a pocit sounáležitosti.

Touha být aktivní součástí lidské společnosti a být respektován, viděn a slyšen, je evolučním záchranným prvkem, díky němuž lidstvo stále existuje.

 

V oční optice tomu není jinak

Potřeba komunikovat s lidmi podobného myšlení, se stejnými či velmi podobnými problémy, lidmi, kteří odmítají pasivitu, je zcela přirozená.

Jakkoliv jste ve svém oboru úspěšní, jste to stále jen vy sami.

Sdílení informací a nápadů v rámci komunity Optik partner, vás může obohatit a posunout vaše podnikání o další krok dále, zvýšit úroveň vašich služeb, objevit nové cesty a postupy, nebo se navzájem inspirovat.

Náš tým

Pavel Macenauer

founder

V obchodě se pohybuji od roku 1993 do dneška. Manažerské a obchodní zkušenosti jsem získal v prostředí velkých mezinárodních i menších lokálních firem. V oční optice se pohybuji od roku 2010 a své zkušenosti jsem získal jako regionální manager jedné z největších mezinárodních firem v oblasti Vision Care, společnosti Hoya Lens CZ. Absolvoval jsem rovněž kurz managementu sociálních médií a touto problematikou se dále aktivně zabývám. Obchodní a marketingovou alianci Optik partner jsem založil v roce 2019 s cílem vytvořit silného partnera nezávislým očním optikám.

+420 774 338 212

info@optikpartner.cz

Roman Anderle

marketingový specialista

V oblasti marketingu se pohybuji od roku 2012, kdy jsem postupně založil vlastní reklamní a marketingovou agenturu. Manažerské dovednosti jsem nasbíral v korporátním prostředí i nadnárodních firmách. Mám bohaté zkušenosti se správou marketingového portfolia malých a středních firem včetně nastavování brandových a komunikačních strategií. Prošel jsem si lektorováním marketingu a consultingem v několika firmách. Do aliance Optik partner jsem vstoupil s vizí strategického rozvoje marketingu u malých firem a živnostníků v oční optice. 

+420 774 024 370

marketing@optikpartner.cz

Členové aliance

Bezplatné členství

Získejte exkluzivní benefity a podporu Vašeho byznysu!