fbpx

O nás

Obchodní a marketingová aliance


Doba kdy se brýle prodávaly takřka samy je ta tam a optický trh se stal, tak jako většina ostatních, drsným a konkurenčním obchodním prostředím.
V takovém prostředí je velmi náročné obstát a vyžaduje to mnoho úsilí a dovedností.

Dobře víme, že optický byznys je náročný zejména po odborné stránce a většina z vás, majitelů a provozovatelů očních optik nejenže není odborníky na marketing, ale nemá na tyto aktivity ani čas ani chuť. To je zcela logické, vaši úlohou je péče o zákazníka se vším co k tomu patří.
Vaší doménou jsou oči, brýle, kontaktní čočky, řešení zrakových vad a starost o chod oční optiky.

Naše obchodní aliance je od základu postavena na marketingu a poradenství.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem v oblasti oční optiky a marketingu, dokážeme velmi dobře identifikovat vaše potřeby a služby, které vám poskytujeme jsou pečlivě nastaveny a připraveny pro praxi oční optiky.

Komunita


Od nepaměti lidé tvořili komunity a sdíleli potřebu komunikace a pocit sounáležitosti.

Touha být aktivní součástí lidské společnosti a být respektován, viděn a slyšen, je evolučním záchranným prvkem, díky němuž lidstvo stále existuje.

V oční optice tomu není jinak.

Potřeba komunikovat s lidmi podobného myšlení, se stejnými či velmi podobnými problémy, lidmi, kteří odmítají pasivitu, je zcela přirozená. Jakkoliv jste ve svém oboru úspěšní, jste to stále jen vy sami. Sdílení informací a nápadů v rámci komunity Optik partner, vás může obohatit a posunout vaše podnikání o další krok dále, zvýšit úroveň vašich služeb, objevit nové cesty a postupy, nebo se navzájem inspirovat.


Náš team

Pavel Macenauer

founder

+420 774 338 212


V obchodě se pohybuji od roku 1993 do dneška. Manažerské a obchodní zkušenosti jsem získal v prostředí velkých mezinárodních i menších lokálních firem. V oční optice se pohybuji od roku 2010 a své zkušenosti jsem získal jako regionální manager jedné z největších mezinárodních firem v oblasti Vision Care, společnosti Hoya. Absolvoval jsem rovněž kurz managementu sociálních médií a touto problematikou se dále aktivně zabývám. Obchodní a marketingovou alianci Optik partner jsem založil v roce 2019 s cílem vytvořit silného partnera nezávislým očním optikám.

Roman Anderle

marketing specialist

+420 774 024 370


V oblasti marketingu se pohybuji od roku 2012, kdy jsem založil vlastní reklamní a marketingovou agenturu. Manažerské zkušenosti jsem nasbíral v korporátním prostředí a nadnárodních firmách. Mám bohaté zkušenosti se správou marketingového portfolia malých a středních firem včetně nastavování brandových strategií. Působil jsem také jako lektor a mentor marketingu, dodnes působím jako marketingový konzultant několika firem.
Odebírejte novinky z oční optiky!

Buďte v obraze a vždy víte co se děje. Trendy sledujeme za Vás.


Členové aliance

Bezplatné členství

Získejte exkluzivní benefity a podporu Vašeho byznysu!